Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında finale kaldık!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında finale kaldık!

Web ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projeleri 10 yıldır ödüllendiren ve Türkiye'de hiçbir platforma bağlı bulunmayan ilk ve tek organizasyon Altın Örümcek Web Ödülleri'nde M&S dergimiz ile finale kaldık.Finale kalan siteler, hem Altın Örümcek jürisi hem de halk tarafından halk oylaması ile değerlendirilecek ve her kategori için jüri ve halk ödülü olarak iki ödül verilecektir.

29 Mart'ta sona erecek halk oylamasına katılmak için ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak Başvuru No'sunu yazıp, 3969'a kısa mesaj olarak atmanız yeterli.
Ayrıntılı bilgi ve tüm kategoriler için Altın Örümcek Web Ödülleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik / Kültür Sanat
www.milesandsmiles.net/dergi
Başvuru no: 1910

* Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendiriliyor.Halk oylamasında, bir kişi herhangi bir siteyi farklı kategorilerde veya birden fazla farklı siteyi dilediği kategorilerde oylarıyla destekleyebilmektedir. Ancak herhangi bir GSM numarasından herhangi bir referans numarasına gönderilen 1 tekil oy sayılmaktadır.

Euro.Message madebycat