Ödeme Güvencesi
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Finansal Hizmetler

Ödeme Güvencesi

Ekstrenizdeki her 100 TL için en fazla 1 TL ödeyerek Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası yaptırın, başınıza beklenmedik bir durum gelse ya da işinizi kaybetseniz bile kredi kartı ödemeleriniz aksamasın!

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ürünümüz, en son ekstrenizdeki kredi kartı harcama tutarınızın ve ileriye yönelik taksitlendirilmiş harcamalarınızın ödenmesini güvence altına alıyor. Her ay gelen ekstre harcamanıza göre teminatınız belirleniyor ve siz sadece kartınızı kullandığınız kadar sigortalı oluyorsunuz. Yani kredi kartı borcunuz varsa sigortalısınız. Kredi kartı harcamanız yoksa prim ödemiyorsunuz. Bu güvenceyi kartınıza ekledikten sonra 30 günlük bir sürede fikrinizi değiştirirseniz, hiçbir kaybınız olmadan ödenmiş primlerinizi geri alabiliyorsunuz.

Kredi kartlarınız için bu güvenceyi eklemek isterseniz, başvurunuzu İnternet Şubesi / Kart İşlemleri menüsü / Kredi Kartı Sigortaları adımından yapabileceğiniz gibi herhangi bir şubemize uğrayabilir veya 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

Euro.Message madebycat