İşlem Ertele

Bu ay yapmak zorunda kaldığınız, keşke bir sonraki ay ödeyebilseydim dediğiniz tüm peşin alışverişlerinizi hemen bir sonraki aya erteleyelim.

Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş, Garanti Cep veya Garanti Şubelerinden başvurabilirsiniz.

İşlem Ertele'ye Garanti İnternet' den başvurmak üstelik çok kolay! Garanti İnternetden, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele'ye başvurabilirsiniz.

İşlem ertele işlemlerinde borcunuzun tamamını ya da bir kısmını erken ödeyebilirsiniz. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz indirimi yapılır. Erken ödeme için size en yakın Garanti Bankası Şubeleri veya 444 0 333 Çağrı Merkezi kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz. Hesap kesim tarihine kadar, işlemin iptalini yapılabilecek olup, hesap kesim tarihinden sonra erken kapama yapılabilecektir.

Detaylar
  • Miles&Smiles kredi kartı sahipleri İşlem Ertele talebinde bulunabilirler.
  • İşlem Ertele, peşin yapılan bir işlemin müşteri isteği ile daha ekstrelenmeden istenilen ay kadar ertelenmesi anlamına gelmektedir.
  • Miles&Smiles kredi kartları için 50 TL ve üzeri peşin alışverişler ertelenebilir.
  • Yasal düzenlemeler gereği, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında erteleme yapılmayacaktır.
  • İşlem ertele talebinin alınabilmesi için işlemin hala dönem içinde olması, yani ekstrelenmemesi gerekmektedir. Ekstresi çekildiği taktirde erteleme işlemi yapılamaz.