Nakit Avans

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Miles&Smiles Kredi kartı yanınızda!

Miles&Smiles kredi kartınızla Paramatiklerden ve diğer banka ATM'lerinden nakit avans çekebileceğiniz gibi, Garanti İnternet, Garanti Cep ve 444 0 333 Alo Garanti'den de nakit avans çekebilir ve nakit avansınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Nakit Avans faizi %2,25 'tür.

Bankamızdan gerçekleştirilen yurt içi nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,75’i+9 TL (min 9 TL), yurt içinde diğer bankalardan gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,75 + 9,10 TL (min 9,10 TL) 'dir. Yurt dışında gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,75'i+3,60 USD (min 3,60 USD) veya %3,75'i+2,40 Euro (min 2,40 Euro)'dur.

Nakit avans faiz tutarına %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup, bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir.

Nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı takdirde anapara üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler.

Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.

Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.

Nakit avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama ve Kısmi Ödeme yapılamaz.

Döviz ve USD ödeme tipli kartlarda nakit avans çekilmesi halinde mevcut ekspres limit işlemlerindeki gibi TL ekstre edilir.

Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, son ödeme tarihinize kadar, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit avans kullanımına ve limitiniz artış değerlendirmesine kapatılır ; bu ödeme davranışını bir takvim yılı içerisinde art arda üç defa yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.

Kredi kartı ile günlük nakit çekim limiti Garanti paramatikler için 6.000 TL ve yurtiçi ATM'lerde 6.000 TL olmak üzere kart başına 8.000 TL ile sınırlıdır. Garanti İnternet, Garanti Cep ve 444 0 333 Alo Garanti'de maksimum sınır nakit çekme limitiniz kadardır.

Yurtdışı ATM'lerde kredi kartı ile günlük nakit çekim limiti 10.000 TL ile sınırlıdır.