Beko'da 1.250TL ve üzeri alışverişlerde Çay Makinesi hediye! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Beko'da 1.250TL ve üzeri alışverişlerde Çay Makinesi hediye! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Beko'da 1.250TL ve üzeri alışverişlerde Çay Makinesi hediye! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

Sektör / Marka: Beyaz Eşya ve Ev Aletleri / Beko

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.06.2015 - 30.06.2015


Kampanya Detayları

  • Kampanya 01-30 Haziran 2015 arasında anlaşmalı Bonus üyesi BEKO mağazalarında geçerlidir.
  • Hediye Çay Makinesi tek seferde yapılan 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. BKK 2211 Bekoürünün tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatı 145 TL'dir. Hediye ürün slipte çıkan "TEBRİKLER BEKO ÇAY MAKİNASI KAZANDINIZ" mesajıyla Beko mağazası tarafından kart hamiline teslim edilecektir. Her müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Sliplerde mesaj çıkmaması durumunda, müşteri kendisine ait kredi kartlarından herhangi birisi ile daha önce hediye kazanmış veya işlemin yapıldığı üye işyeri kampanya anlaşmasına dahil olmamış olabilir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Çay Makinesi kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorunluluk BEKO mağazasına aittir.
  • Beko Çay Makinesi kampanyası web sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerli değildir.
  • Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. 1.250TL baremi ödül kullanıldıktan sonraki alışveriş tutarı üzerinden dikkate alınacaktır.
  • Taksit kampanyasına; Bonus,Money,Flexi,American Express,Miles&Smiles kredi kartları dahildir. ING Bonus Business, American Express Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları dahil değildir.Hediye kampanyasına; Bonus,Money,Flexi,Bonus Flexi,BonusGenç,American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir. Denizbank Bonus Business, ING Bank Bonus, Burgan Bank Bonus, Kontör, Paracard'lar dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin taksit ve hediye ürün kampanyasına, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin hediye ürün kampanyasına katılımı için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEKO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. En yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS'undan yapılmalıdır.
  • Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti Bankası tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat