Bonus Flaş'a özel Renkli Zebra'da %25 indirim ve 6 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Bonus Flaş'a özel Renkli Zebra'da %25 indirim ve 6 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Bonus Flaş'a özel Renkli Zebra'da %25 indirim ve 6 taksit!

Sektör / Marka: Çocuk Giyim / RenkliZebra.Com

Nasıl Kazanırım: %25 indirim indirimsiz yeni sezon alışverişlerinde geçerlidir. 6 taksit satış için, www.renklizebra.com üzerinden 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecek ve bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılacaktır.

Katılmak İçin: Hemen Bonuş Flaş 'ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 12.11.2015 - 30.11.2015


Kampanya Detayları

  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
  • www.renklizebra.com 'da %25 indirim kampanyası indirimsiz yeni sezon ürünlerde geçerlidir. İndirim kodu olarak GARANTİ25 girilecek ve ödeme anında otomatik olarak indirim yansıyacaktır. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir. İndirim kampanyası sadece Garanti bankası kredi kartları ve Paracard için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması gereklidir.
  • Renkli Zebra'da Bonus Flaş'a özel %25 indirim kampanyası www.renklizebra.com 'dan sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İndirim kampanyasına tüm Garanti Bankası Kredi kartları dahildir.
  • 6 taksit kampanyası kapsamında 2 taksitli işlemlere +4 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business ,Abank Bonus, PTT Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,ve ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Paracard sadece %25 indirim kampanyasına dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET RENKLİZEBRA" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.beymen.com 'dedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat