Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit!

Sektör / Marka: Diğer / Diğer

Nasıl Kazanırım: IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen Doğalgaz faturası ödemeleri 3 taksite bölünecektir.

Katılmak İçin: İlk harcamadan önce "GAZ" yazın 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş'tan "HEMEN KATIL"ı tıklayın.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15.10.2016 - 31.05.2017


www.igdas.istanbul'dan öde

Sektör / Marka: Diğer / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen Doğalgaz faturası ödemeleri 3 taksite bölünecektir.

Katılmak İçin: İlk harcamadan önce "GAZ" yazın 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş'tan "HEMEN KATIL"ı tıklayın.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15.10.2016 - 31.05.2017

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy'ler dahildir.
 • Kampanya, American Express Card'lar, American Express Business'lar, Miles&Smiles American Express ve Bonus American Express için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus ve ING Bonus sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ABank Bonus sahipleri 4055'e "GAZ" yazarak SMS göndermelidir. Kampanyaya katılmak için ING Bonus sahipleri 2205'e "BOL GAZ" yazarak SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce "EVET GAZ" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a SMS göndermeleri veya BonusFlaş'tan "HEMEN KATIL"ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanya katılım iptalleri için "IPTAL GAZ" yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat