Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Ücretsiz 3 Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Ücretsiz 3 Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Ücretsiz 3 Taksit!

Sektör / Marka: Diğer / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden, garanti.com.tr'den, 444 0 333 Alo Garanti'den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 31.12.2015 - 10.2.2016


Kampanya Detayları:

  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • gib.gov.tr 'den ve garanti.com.tr 'den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 Alo Garanti'den yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti Bankası kredi kartı ile gib.gov.tr üzerinden ödeyen müşterilere; Euromaster' da Mobil 1 ürünleri yağ değişimi 150 TL yerine 99 TL ve 4 lastiğe Nitrojen Gazı Dolumu ücretsiz olacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için, ödeme dekontunun Euromaster Servis Noktası' na gösterilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktası listesine www.euromaster.com.tr 'den ulaşılabilir.
  • Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 ya da Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarında %20 indirim kazanacaktır. Bu iki kampanyamızda sunulan indirim aynı anda/birleştirilerek kullanılamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için Garanti Bankası kartları ile gib.gov.tr 'den yapılan MTV ödeme dekontunun SONAX Uygulama Merkezlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden Sonax işletmeleri sorumludur. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır. Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz. Rezervasyon ve size en yakın bayi listesi bilgisine http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yak%C4%B1n-sonax-bayi.html linkinden ulaşabilirsiniz.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat