Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil!

Sektör / Marka: Diğer / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: 01 Şubat 2016- 29 Şubat 2016 tarihleri arasında verilecek 1 adet yeni otomatik fatura talimatı için 1500 mil; 3 adet yeni otomatik fatura talimatı için 3500 mil , 5 adet yeni otomatik fatura talimatı için ise 5000 mil kazanılacaktır.

Katılmak İçin: Kampanyaya katılmak için 29 Şubat 2016 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan Otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.2.2016 - 29.2.2016


Kampanya Detayları:

 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği mil tutarı 5000 ile sınırlıdır.
 • Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir.
 • Otomatik fatura talimatı kampanyası müşteri bazındadır.
 • Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 10 Mart 2016'da kullanılabilir ve açık statüdeki Miles&Smiles kartınıza yüklenecektir.
 • 1'den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen millerin geri alınmaması için; 28.02.2017'ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 28.02.2017'ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 10.03.2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Miles&Smiles Card'ınız ile Turkcell, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için kampanya bitiminden itibaren ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat