Tapu Harcı Ödemelerinize Ücretsiz 3 Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Tapu Harcı Ödemelerinize Ücretsiz  3 Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Tapu Harcı Ödemelerinize Ücretsiz 3 Taksit!

Sektör / Marka: Diğer / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: Garanti Mortgage'dan konut kredisi alın, Tapu Harcı ödemelerinizi gib.gov.tr'den Garanti kredi kartlarınız ile yapın, kampanyadan yararlanın.

Katılmak İçin: Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.10.2016 - 15.11.2016


Gib.gov.tr'den Öde

Sektör/Marka:Diğer / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım:Garanti Mortgage'dan konut kredisi alın, Tapu harçlarınızı gib.gov.tr'den Garanti kredi kartlarınız ile ödeyin, kampanyadan yararlanın.

Katılmak İçin:Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:01.10.2016 - 15.11. 2016


Kampanya Detayları

  • 1 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Garanti Mortgage'dan konut kredisine başvuranların, 1 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında gib.gov.tr'den yapacakları tapu harcı ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyadan Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business , EASY , Filo Card kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında Garanti Mortgage başvurusundan 2 gün sonra gerçekleşecek tapu harcı ödemelerine taksit uygulanabilecektir.
  • Internet vergi dairesine girdikten sonra tapu harcı ödemeleri menüsünden tapudan verilen referans numarasını girerek ödeme ekranına yönlendirildikten sonra kart bilgisi girerek veya GarantiPay ile ödeme yapabilirsiniz.
  • gib.gov.tr'de GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da "Ödemeler" bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan güvenli ve kolay ödeme yapmanıza olanak sağlayan ödeme servisimizdir. GarantiPay üzerinden ödeme yapabilmek için BonusFlaş uygulamamızın telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx sitesini ziyaret edebilirsiniz. GarantiPay ile ödeme yapmak için harç/ borç ödeme ekranına geldiğinizde açılan ekranda GarantiPay seçildikten sonra GSM/ TC Kimlik Numarası bilginizi yukarıdaki alana girin, BonusFlaş uygulamanıza gelecek olan bildirime tıklayın, bildirim almadığınız durumda, BonusFlaş uygulamasına giriş yaparak "Ödemeler" menüsünde yer alan "GarantiPay ile Ödeme" alanından ilgili işleminizi seçin, ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçip, parolanızı girerek ödeme işleminizi tamamlayın.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat