BonusFlaş üzerinden GarantiPay ile ödemelere +4 Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

BonusFlaş üzerinden GarantiPay ile ödemelere +4 Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

BonusFlaş üzerinden GarantiPay ile ödemelere +4 Taksit!

Sektör / Marka: e-Ticaret / Epttavm

Nasıl Kazanırım: +3 taksit kampanyasından faydalanabilmek için, ödemenin kampanyaya dahil olan kartlar ile yapılması gerekmektedir. +4 taksit kampanyasından faydalanabilmek için, ödemenin BonusFlaş üzerinden GarantiPay ile yapılması gerekmektedir.

Katılmak İçin: +3 taksit kampanyasından faydalanabilmek için, ödemenin kampanyaya dahil olan kartlar ile yapılması gerekmektedir. +4 taksit kampanyasından faydalanabilmek için, ödemenin BonusFlaş üzerinden GarantiPay ile yapılması gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 19.05.2016 - 30.06.2016


Kampanya Detayları:

  • Kampanya www.epttavm.com 'dan yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya yalnızca tek çekim ve taksitli işlemler dahildir.
  • Kampanyada minimum işlem tutarı zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • +3 taksit kampanyası dahilinde, tek çekim ve 2 - 6 taksitli işlemlere +3 taksit, 7 taksitli işleme +2 taksit, 8 taksit işleme +1 taksit eklenecektir. Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • +4 taksit kampanyası dahilinde, tek çekim ve 2 - 5 taksitli işlemlere +4 taksit, 6 taksitli işleme +3 taksit, 7 taksit işleme +2 taksit, 8 taksitli işleme +1 taksit eklenecektir. Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • +3 Taksit kampanyasına yalnızca Garanti Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Abank Bonus Business kartlar dahildir.
  • GarantiPay' e özel +4 taksit kampanyasına yalnızca Garanti Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business kartları dahildir. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan " EVET EPTTAVM " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için SMS sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat