Eğitim harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatını kaçırmayın!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Eğitim harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatını kaçırmayın! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Eğitim harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatını kaçırmayın!

Sektör / Marka: Eğitim / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: Garanti Bankası kredi kartlarınız ile eğitim sektöründe yapacağınız 500 TL - 50.000 TL arası peşin alışverişleriniz sonradan 3 taksite ücretsiz olarak bölünecektir.

Katılmak İçin: İlk harcamadan önce OGRENCI yazıp 3340'a SMS gönderilmesi ya da BonusFlaş üzerinden "Hemen Katıl"ın tıklanması gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 19.8.2016 - 30.9.2016


Kampanya Detayları:

  • Kampanya dahilinde eğitim sektöründe yapılacak 500 TL - 50.000 TL arası peşin alışverişler ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business, American Express, American Express Business dahildir.
  • Kampanyadan sadece yurtiçinde yapılacak harcamalar dahildir.
  • Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için önce " EVET OGRENCI" yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
  • Gönderilen SMS'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Alışverişler, Garanti POS'u, Sanal POS veya başka banka POS'larında yapılabilir.


Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat