Eğitim sektöründe +3 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Eğitim sektöründe +3 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Eğitim sektöründe +3 taksit

Sektör / Marka: Eğitim / undefined

Nasıl Kazanırım: Eğitim sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 500 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olacaktır.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 12.04.2016 - 31.12.2016


Kampanya Detayları:

  • Kampanya eğitim sektöründe bulunan Bonus üye işyerlerinde yapılan 500 TL üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya 500 TL ve üzeri peşin ve 2 - 12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 2 - 9 taksitte +3, 10 taksite +2,11 taksite +1 taksit eklenecektir.
  • 500 TL ve üzeri tek ödemeli işlemlere +3 Taksit alarak 4 taksitte yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business, American Express, American Express Business, TEB, Şekerbank, ING Bank, ABank, ICBC Turkey, Denizbank Bonus'lar, Türkiye Finans Happy Card'lar, dahildir.
  • Fibabanka, TEB Bonus Business, Bonus Flexi, Bonus Genç, Vadeli Taksit işlemleri, ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kart sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için önce " EVET EGITIM " yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • Gönderilen SMS'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,615 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat