Masa örtülerinde %50 +%50 İndirim ve 6 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Masa örtülerinde %50 +%50 İndirim ve 6 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Masa örtülerinde %50 +%50 İndirim ve 6 taksit

Sektör / Marka: Ev Tekstili ve Gereçleri / Madame Coco

Nasıl Kazanırım: Bonus üyesi Madame Coco Mağazalarında 150 TL ve üzeri alışverişlerde 6 taksit kasada satış görevlisi tarafından yapılacaktır.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 24.05.2016 - 29.05.2016


Kampanya Detayları:

  • Madame Coco'da şimdi daha dayanıklı formu ile silinebilen dantelli vinil masa örtüsü, runner, Amerikan servis %50 +%50 İndirimli tüm Madame Coco Mağazalarında ve www.madamecoco.com.tr 'de geçerlidir.
  • Masa örtülerindeki indirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından yapılacaktır.
  • Masa örtülerindeki kampanya 31 Mayıs'a kadar geçerlidir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Madame Coco mağazalarından gerçekleştirilecek peşin taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanya kapsamında peşin fiyatına yapılan taksitli alışverişlerde 6 taksit uygulaması yapılacaktır. 6 taksitli satış için, Madame Coco mağaza satış görevlisi POS üzerinden 1 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve PTT Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Fibabanka Bonus, DenizBank Ticari Kartlar, ING Bank Ticari Kartlar ve kontör kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, "EVET MADAME COCO" yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat