İstanbul Shopping Fest ile Kazanma Zamanı
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

İstanbul Shopping Fest ile Kazanma Zamanı Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

İstanbul Shopping Fest ile Kazanma Zamanı

Sektör / Marka: Genel / Diğer

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 06.06.2015 - 28.06.2015


Kampanya Detayları

 • Tek seferde 50TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerinde, her 50TL'ye 1 çekiliş hakkı kazan!
 • Kampanya 6 – 28 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • İstanbul ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan, banka kartı ve kredi kartı ile satış yapan tüm noktalardan tek seferde 50TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerde, her 50TL'ye 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır.
 • Bireysel kredi kartları ve debit kartlar için geçerlidir.
 • Nakit işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İSF İstanbul Alışveriş Festivali Organizasyon Tic. A.Ş. adına TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. tarafından 6 Haziran (08:00) – 28 Haziran (23:59) 2015 tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi'nin 02.06.2015 tarih 58259698-255.01.02.1719-4169 no'lu izniyle düzenlenmektedir.
 • Söz konusu tarihler arasında kampanyaya katılma taahhüdü veren AKBANK T.A.Ş.; AKTİFBANK; ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.; ALTERNATİFBANK A.Ş; ANADOLUBANK A.Ş.; ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.; DENİZBANK A.Ş.; FİBABANKA A.Ş.; FİNANSBANK A.Ş.; GARANTİ BANKASI A.Ş.; HSBC BANK A.Ş.; ING BANK A.Ş.; KUVEYT TURK KATILIM BANKASI A.S.; ŞEKERBANK T.A.Ş.; T. HALK BANKASI A.Ş.; T. İŞ BANKASI A.Ş.; T. VAKIFLAR BANKASI T.A.O.; T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.; TEKSTİL BANKASI A.Ş; TURKISH BANK A.Ş.; TURKLAND BANK A.Ş.; TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.; TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.; YAPI KREDİ BANKASI A.Ş.; ODEA BANK; BURGAN BANK A.Ş.'den alınmış banka kartı ve/veya kredi kartı ile İstanbul ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan, banka kartı ve kredi kartı ile satış yapan tüm noktalardan tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan (akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri ile sigara ve alkollü ürün alımları hariç) bireysel müşterilere hak ettikleri kadar çekilişe katılım hakkı verilecektir.
 • Çekiliş; 22.07.2015 tarihinde saat 12:00'de Eminönü, İTO Ek 1 Bina Hobyar Mah. Reşadiye Cad. K:3 Fatih İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. 1 Adet 1+1 Apartman Dairesi (Birim fiyat: 220.000 TL) ve 1 Adet Mercedes Vito marka otomobil (Birim fiyat: 134.714 TL) hediye edilecektir.
 • Kazananların listesi 26.07.2015 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Talihlilerin en son başvuru tarihleri asiller için; 10.08.2015 yedekler için; 25.08.2015'dir.
 • 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş çalışanları ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • İstanbul ili ve ilçelerinde yer alan pos makinelerinde yapılan harcamaların saptanmasında kart çıkartan kurum/kuruluşların verileri esas kabul edilecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat