Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Otomatik Fatura Talimatınıza 5000'e Varan Mil!

Sektör / Marka: Genel / Genel

Nasıl Kazanırım: 01 Nisan 2016- 30 Nisan 2016 tarihleri arasında Alo Garanti aracılığı ile verilecek 1 adet yeni otomatik fatura talimatı için 1500 mil; 3 adet yeni otomatik fatura talimatı için 3500 mil , 5 adet yeni otomatik fatura talimatı için ise 5000 mil kazanılacaktır.

Katılmak İçin: Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 201623:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızla Alo Garanti'den Otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.4.2016 - 30.4.2016


Kampanya Detayları:

 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği mil tutarı 5000 ile sınırlıdır.
 • Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir.
 • Otomatik fatura talimatı kampanyası müşteri bazındadır.
 • Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 11 Mayıs 2016'da kullanılabilir ve açık statüdeki Miles&Smiles kartınıza yüklenecektir.
 • 1'den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen millerin geri alınmaması için; 30.04.2017'ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 30.04.2017'ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 11.05.2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyamız , elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için sadece 444 0 333 Alo Garanti kanalı aracılığı ile verilen otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir.
 • Miles&Smiles Card'ınız ile Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Mil Geçerlilik Tarihi: 11 Mayıs 2016

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat