Boyner YKM'de Miles&Smiles kredi kartlarına özel her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Boyner YKM'de Miles&Smiles kredi kartlarına özel her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Boyner YKM'de Miles&Smiles kredi kartlarına özel her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki

Sektör / Marka: Giyim / Diğer

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin: Hemen Bonuş Flaş 'ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 04.12.2015 - 13.12.2015


Kampanya Detayları:

  • Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr YKM ve YKM Sports Mağazaları'ndan ve www.ykm.com.tr 'den Garanti Kartları, Boyner Anahtar ve YKM Kart /YKM Kampüs Kart ile yapılacak her 300TL alışverişe 50TL değerinde hediye çeki kazanılır.
  • Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. YKM Hediye Kartı ve Gift Kart alımında/kullanımında hediye çeki kazanılamaz. YKM ve Boyner Mağazalarından kazanılan hediye çekleri YKM ve Boyner mağazalarında, e-ticaretten kazanılan hediye çekleri e-ticarette harcanabilir.
  • Hediye çekleri 4-14 Aralık 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde, www.boyner.com.tr YKM, YKM Sports Mağazaları'ndan ve www.ykm.com.tr tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır.
  • Hediye çekleri; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Kart, YKM Hediye Kartı, Ayın Ortası kampanyasında, Boyner College, Boyner Yayınları, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli ve elektronik ürünlerde, ev reyonlarında (YKM Home ve Boyner Evde hariç), kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Barbie ve Hot Wheels'te, All Dergisi alışverişlerinde ve kozmetik reyonlarında geçerli değildir.
  • Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Diğer kampanya, YKM Puan ve çeklerle birlikte geçerli değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de YKM ve Boyner'e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Boyner Buyuk Magazacilik AS kampanya mekanizması ve tarih aralığında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner'in hiçbir sorumluluğu yoktur. Kullanılan hediye çekleri Boyner ya da YKM tarafından alınır, müşteriye iade edilmez.
  • Detaylı bilgi www.boyner.com.tr www.ykm.com.tr 'de

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat