Bonus Flaş'a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Bonus Flaş'a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Bonus Flaş'a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim!

Sektör / Marka: Giyim / Carters

Nasıl Kazanırım: Bonus'a özel Carter's mağazalarında 10 TL indirim kampanyası Carter's mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

Katılmak İçin: Hemen BonusFlaş'ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.03.2016 - 31.03.2016


Kampanya Detayları:

  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
  • BonusFlaş'a özel olan indirim kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması ve kampanya bilgisini kasa görevlisine ibraz etmesi gereklidir.
  • 10 TL indirim kampanyası Carter's mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen Garanti Posundan yapılacak tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Bonus'a özel Carter's mağazalarında 10 TL indirim kampanyası Carter's mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İndirim kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahildir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat