Intersport'da 100 TL Intersport Bonus
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Intersport'da 100 TL Intersport Bonus Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Intersport'da 100 TL Intersport Bonus

Sektör / Marka: Giyim / Inter Sport

Nasıl Kazanırım: Miles&Smiles kredi kartlarına özel Intersport Mağazaları'nda "500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Intersport bonus " kampanyası yapılacaktır

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15.12.2015 - 6.1.2016


Kampanya Detayları:

  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL Intersport bonus kazanabilir.
  • 100 TL Intersport bonus kampanyanın geçerli olduğu Intersport mağazalarında kazanılacak, 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Intersport mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Erzurum ve www.intersport.com.tr Intersport Mağazaları kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 100 TL Intersport bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.
  • 100 TL Intersport Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey, Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET INTERSPORT" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat