Voit Fitness'da 9 aya Varan Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Voit Fitness'da 9 aya Varan Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Voit Fitness'da 9 aya Varan Taksit!

Sektör / Marka: Giyim / Inter Sport

Nasıl Kazanırım: Voit Fitness mağazalarından 7 taksitli satış için satış görevlisi POS üzerinden 3 veya 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine + 5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.4.2016 - 30.6.2016


Kampanya Detayları:

  • 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde Interspor mağazalarında Garanti posundan yapılan 3 veya 4 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp INTERSPOR yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat