Mudo'da Hazır Giyim, Aksesuar, Ev Dekorasyon Ürünlerinde 7 ve Mobilya Ürünlerinde 12 Aya Varan Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Mudo'da Hazır Giyim, Aksesuar, Ev Dekorasyon Ürünlerinde 7 ve Mobilya Ürünlerinde 12 Aya Varan Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Mudo'da Hazır Giyim, Aksesuar, Ev Dekorasyon Ürünlerinde 7 ve Mobilya Ürünlerinde 12 Aya Varan Taksit!

Sektör / Marka: Giyim / Mudo

Nasıl Kazanırım: 12 aya varan taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden hazır giyimde 2 taksitli, mobilyada 7 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek hazır giyimde toplam 7 taksit, mobilyada toplam 12 taksit olarak yansıyacaktır.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 27.5.2016 - 31.12.2016


Kampanya Detayları

  • Mudo mağazalarında Garanti kredi kartlarına özel Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 7 ve mobilya ürünlerinde 12 aya varan taksit kampanyası gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 2 taksite +5 ve mobilya alışverişlerinde 7 taksite +5 taksit olarak tanımlı olup, maksimum 12 taksitle sınırlıdır.
  • 7 ve 12 aya varan taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 2 taksitli, mobilyada 7 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde toplam 7 taksit, mobilyada toplam 12 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
  • 7 ve 12 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MUDO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat