Miles & Smiles kredi kartına özel Network'te 7 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Miles & Smiles kredi kartına özel Network'te  7 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Miles & Smiles kredi kartına özel Network'te 7 taksit

Sektör / Marka: Giyim / Network

Nasıl Kazanırım: Miles & Smiles kredi kartı ile yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulmaktadır.

Katılmak İçin: Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 3.7.2015 - 31.12.2015


7'ye varan taksit kampanyası 03 Temmuz – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında 2 veya 3 taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

7'ye varan taksit kampanyası dahilinde satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine seçimine göre +4 ilave edilerek yansıtılacaktır.

Network mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.

7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (SMS ile), American Express Card, American Express Business Cards, Miles & Smiles Kredi Kartı, Miles & Smiles Business Kredi kartı, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.

7'ye varan taksit kampanyasına Bonusnet üyesi ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartı dahil değildir.

7'ye varan taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.

Flexi kartlar 7'ye varan taksit veya 2 ay erteleme kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET AYMARKA" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.


Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat