Kış Lastiği alışverişlerinde +6 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Kış Lastiği alışverişlerinde +6 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Kış Lastiği alışverişlerinde +6 taksit

Sektör / Marka: Otomotiv / Genel

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 17.11.2014 - 30.06.2015


Kampanya Detayları:

  • Kampanya 17 Kasım 2014 -30 Haziran 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Petlas, Bridgestone&Lassa, Goodyear, Michelin, Pirelli, Continental ve Hankook bayi/satış noktalarında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde, POS üzerinde 2 ve 3 taksitler +6, 4 taksit +5, 5 taksit +4,6 taksit +3, 7 taksit +2, 8 taksit +1 ve 9 taksit +0 taksit alacaktır. Uygulanacak en fazla taksit sayısı 9 dur.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Ticari Kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • Fibabanka Bonus , Bonus Genç, Bonus Flexi vadeli taksit işlemleri, bonus kullanımları ve tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET LASTİK" yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
  • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
  • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Bilgi almak için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat