Tekzen'de M&S'a özel 9 taksit fırsatı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Tekzen'de M&S'a özel 9 taksit fırsatı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Tekzen'de M&S'a özel 9 taksit fırsatı!

Sektör / Marka: Yapı İnşaat Malzemeleri / Tekzen

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.09.2014 - 31.05.2015


Kampanya Detayları

 • Kampanya 1 Ocak - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 100 TL. ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya Bonus Program Üyesi Tekzen Yapı Marketlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
 • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • +6 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
 • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles & Smiles kredi kartları, American Express, American Express Business, Bonus Business ve Miles & Smiles Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, EurobankTekfen, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, TEB Bonus kartları dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus, Denizbank Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET TEKZEN" yazıp; kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit; harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden "TAKSIT" yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501– 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. En fazla 3 aylık ek taksit talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat