Viessmann'da 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Viessmann'da 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Viessmann'da 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit!

Sektör / Marka: Isıtma ve Soğutma Sistemleri / Viessmann

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.11.2014 - 31.07.2015


Kampanya Detayları:

  • Kampanya 01 Kasım 2014 - 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir
  • Kampanya dahilinde; +4 taksit 100 TL ve üzeri 2 ile 5 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında +4 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Viessmann bayisi olarak tanımlı, Bonus Üyesi Garanti POS'undan yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Garanti American Express, Garanti American Express Business, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Happy Finans Card, Bonus Business, Burgan Bonus Card ve ABank Bonus Card'larla yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç Kartlar, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Vadeli taksit işlemleri ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET ISITMA" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat