İdaş'ta peşin fiyatına 12 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

İdaş'ta peşin fiyatına 12 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 

İdaş'ta peşin fiyatına 12 taksit

Sektör / Marka: Mobilya / İdaş

Nasıl Kazanırım: Bonus program üyesi İdaş mağazalarında geçerlidir.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 24.6.2016 - 31.3.2017


Kampanya Detayları:

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı İdaş mağazalarında geçerlidir.
  • 12 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 6 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları, Flexi, Garanti Bonus Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus , TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Burganbank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus, kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç , American Express Business, DenizBank Ticari kredi kartları, Burgan Bank ticari kredi kartları, ŞekerBank Ticari kredi kartları ve ING Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET IDAS" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom (Avea) aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr 'dedir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat