Go Meso İstinye Park ve Go Mongo Suadiye restaurantlarında Rezervin'den %15 indirim ayrıcalığı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Go Meso İstinye Park ve Go Mongo Suadiye restaurantlarında Rezervin'den %15 indirim ayrıcalığı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Go Meso İstinye Park ve Go Mongo Suadiye restaurantlarında Rezervin'den %15 indirim ayrıcalığı!

Sektör / Marka: Restoran / Miles&Smiles

Nasıl Kazanırım: Rezervasyonunu Rezervin mobil uygulama, Rezervin çağrı merkezi, www.rezervin.com ve ilgili restoranların web siteleri üzerinden yapan tüm Rezervin kullanıcıları kampanyadan faydalanabilecektir.

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 22.02.2016 - 17.03.2016


Kampanya Detayları:

  • Go Meso İstinye Park ve Go Mongo Suadiye restaurantlarında miles&smiles amex kartınızla HER 100 TL HARCAMAYA EKSTRA 100 MİL KAZANMA AYRICALIĞI yakalarken, Pazartesi'den Perşembe'ye her gün Rezervin üzerinden rezervasyonla gelen tüm kullanıcılara %15 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya, 17 Mart'a kadar Rezervin mobil uygulama, Rezervin çağrı merkezi, www.rezervin.com ve ilgili restoranların web siteleri üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Belirtilen tarih aralığında Pazartesi'den Perşembe'ye her gün Rezervin üzerinden rezervasyonla gelen tüm kullanıcılara %15 indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya Go Meso İstinye Park ve Go Mongo Suadiye'de geçerlidir.
  • Rezervasyonunu Rezervin mobil uygulama, Rezervin çağrı merkezi, www.rezervin.com ve ilgili restoranların web siteleri üzerinden yapan tüm Rezervin kullanıcıları kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Rezervin kullanıcılarına kampanyadan faydalanabilmeleri için kod gönderimi yapılmayacaktır. Rezervasyon gerçekleştirildiğinde Rezervin kullanıcısının masasına hesap, toplam tutar üzerinden indirim uygulanmış şekilde gönderilecektir.
  • Rezervin kullanıcısı belirtilen tarih ve saat aralıkları için ilgili restoranlara yaptığı tüm rezervasyonlarda indirim ayrıcalığını kazanacaktır. Kampanya tek rezervasyonla sınırlı tutulmamaktadır. Rezervasyon tarihinin ilgili tarih aralığında Pazartesi – Perşembe günleri arasında olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri kampanya kapsamında yer almamaktadır.
  • Kampanya kapsamında sunulan Rezervin indirimi, kullanıcıya POS üzerinden verilen diğer indirimler ile birleştirilebilirken, POS üzerinden verilmeyen farklı bir indirim ile birleştirilemez.
  • Nakit ödemeler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Rezervin kampanya kapsamında yer alan restoran listesinde, kullanıcılara sunulan faydada ve kampanya katılımcı sayısı sınırında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat