Lidyana.Com'da %15 İndirim Ve Peşin Fiyatına 6 Taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Lidyana.Com'da %15 İndirim Ve Peşin Fiyatına 6 Taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Lidyana.Com'da %15 İndirim Ve Peşin Fiyatına 6 Taksit

Sektör / Marka: Sanal Mağaza / Diğer

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.6.2015 - 30.6.2015


Kampanya Detayları

  • Kampanya 1-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • %15 indirim kampanyasına; Garanti Bankası kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank bonus, Şeker Bonus Ticari kartlar, Teb Bonus ticari kartlar, ING Bonus ticari kartlar, Abank Bonus Ticari kartlar ve Bonus Business kartlar ile yapılan işlemler dahildir. Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Ticari kartlar, Paracard, sanal kartlar, bonus kullanımları ve ekspres limit işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Peşin fiyatına 6 taksit kampanyasına; ; Garanti Bankası kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank bonus, Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Abank Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus Ticari kartlar, Tekstilbank Bonus Ticari kartlar, Teb Bonus Ticari kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, ve Bonus Business kartlar ile yapılan işlemler dahildir. ING Bonus ticari kartlar, Burgan Bank Bonus ticari kartlar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard, bonus kullanımları ve ekspres limit işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, " EVET LIDYANA" yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak için "LDYBONUS15" kodunu alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmek gerekmektedir. İndirimden faydalanmak için alt harcama limiti bulunmamaktadır. %15 indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya müşteri bazındadır, her müşteri kampanyadan sadece kere 1 faydalanabilir.
  • Kampanya kapıda ödeme siparişlerinde geçerli değildir. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Adidas, Aerosoles, Aigle, Asics, Asgold Classic, Ayyıldız, Bambi, Batik by Özgür Masur, Bendis, Biondina, Birkenstock, Buse'nin İkinci El Pazarı, Cem Lokmanhekim, Damat, Desa, Dexter, Diadora, Dupont, Efor, Folli Follie, Forever New, G-Star, Gaios Design, Gant, Hathi by Sinem Güven, Innobees, Izumi Luxury, Jessica Simpson, Jou, Kısmet by Milka, Kiğılı, Lacoste, Le Coq Sportif, Mizuno, Mlle Mademoiselle, Mont Blanc, Montegrappa, Mudo, Myras, Nautica, New Balance, Onitsuka Tiger, Panama Jack, ParkBravo, Penti, Polo Ralph Lauren, Puma, Reef, Saucony, Selma by Pınar Altuğ, Skechers, Sperry Top Sider, Superga, Theg, The North Face, Tiffany & Co., Ugg, Urban Queen, Vepa62 BCBGeneration, Vepa62 Fitflop, Vepa62 Promiss, Vepa62 SKA, Vepa62 Vince Camuto ve Wrangler markaları; güneş gözlükleri, kozmetik, parfüm, saat ve teknoloji kategorisine ait ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep edilen ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %1'i oranında ücret alınmaktadır. Ek taksit ya da öteleme talebi ile birlikte toplam en fazla 9 ay vade uygulanabilmektedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat