Yakala.co'da 6 taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Yakala.co'da 6 taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Yakala.co'da 6 taksit

Sektör / Marka: Sanal Mağaza / Diğer

Nasıl Kazanırım: Yakala.co'dan alışveriş yaparak faydalanabilirsiniz.

Katılmak İçin: Kampanyadan hemen faydalabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.06.2015 - 31.08.2015


Kampanya Detayları

  • Kampanya 01 Haziran –31 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • www.yakala.co 'da peşin fiyatına 6 taksit kampanyası yapılacaktır. Kampanya kapsamında 3 taksitli işlemlere +3 taksit eklenecektir. En yüksek taksit sayısı 6 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus,Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, American Express kartlar, Bonus Flexi ve Bonus Genç, kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyasına dahil değildir. Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, " EVET YAKALA" yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep edilen ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 "şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL, 1.001 – 5.000 TL arasında işlem tutarının %1'i oranında ücret alınmaktadır. Ek taksit ya da öteleme talebi ile birlikte toplam en fazla 9 ay vade uygulanabilmektedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat