Hugo Boss'ta 7 Taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Hugo Boss'ta 7 Taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Hugo Boss'ta 7 Taksit!

Sektör / Marka: Tekstil / Hugo Boss

Nasıl Kazanırım: Bonus üyesi HUGO BOSS mağazalarında yapılan 3 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır

Katılmak İçin: Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.07.2016 - 31.12.2016


Kampanya Detayları

  • Bonus üyesi HUGO BOSS mağazalarında Garanti Kartları'na özel 7 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • +4 taksit sadece 3 taksit tuşlanan işlemlerinde geçerli olacaktır. POS'tan standart 3 taksit tuşlanarak +4 taksit ilavesi ile toplamda maksimum 7 taksit olacaktır. İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. İşlemler POS üzerinden yapılacaktır. (0, +1, +2, +3, +4)
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus, DenizBank Bonus Ticari, TEB Bonus Ticari, ICBC Turkey Bonus Ticari, Fiba Bonus Ticari, ABank Bonus Ticari.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Bonus Flexi, Bonus Genç, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Ticari, Şekerbank Bonus Ticari, ING Bank Bonus Ticari, Sanal, kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler.
  • FLEXI sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından EVET HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat