Ailecek gülümsüyoruz
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
Ailecek gülümsüyoruz Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Ailecek gülümsüyoruz

Miles and Smiles Özel Yolcu Programı hesabınızda biriken mil puanlarınızı kullanarak aileniz için THY bileti ve Star Alliance biletleri alabilirsiniz.

Artık Miles&Smiles Classic Plus ve Elite üyelerimiz de, aile bireylerinin kazandıkları millerden yararlanabiliyorlar . Aile milleri tek bir ortak hesapta birikiyor ve istenildiğinde tek bir aile üyesi tarafından harcanabiliyor.

Aile bireylerinin tek hesapta mil kazanması ve harcaması.

Miles&Smiles Programında Classic Plus, Elite ve Elite Plus kart sahibi üyelerimiz, dilediği takdirde eşi ve 25 yaşından küçük, bekar çocuklarının millerini "aile milleri" adı altında kendi hesabında toplayabilir. Aile bireyleri tarafından toplanan miller "Bonus Mil", asıl kart sahibinin kendi uçuşları " Statü Mili " olarak değerlendirilecektir.

Aile bireylerinin kendilerine ait ayrı üyelik hesapları olacaktır.Aile bireylerinin Türk Hava Yolları ile yapmış oldukları uçuşlarının yanısıra diğer tüm Star Alliance üyesi havayolları ile gerçekleştirilen uçuşlardan kazanılan statü milleri ve diğer tüm program ortaklarından (konaklama, araba kiralama ve kredi kartı harcamaları v.b.) kazanılan bonus millerin kart sahibi üyenin ana hesabında bonus mil olarak değerlendirilecektir. Aile bireylerine kendi kart türlerine göre hizmet verilecek olup ayrıca Classic Plus, Elite veya Elite Plus kart verilmeyecek ve aile bireylerinin gerçekleştirdikleri tüm Türk Hava Yolları uçuşları aile üyeliğinin sahibi olan Classic Plus, Elite veya Elite Plus kart sahibi üyemizin hesabına kaydedilecektir.

Aile bireylerinin yapmış oldukları aktiviteler ana kart sahibinin hesabına "bonus mil" olarak yansıyacak olup aile bireyi üyelerimizin kendi hesaplarında sadece kart seviyelerini yükseltebilmelerini sağlamak amacı ile uçuşlardan toplanacak olan miller statü mil olarak ayrıca tutulacaktır. Ayrıca, aile üyeliği sahibi Classic Plus/Elite/Elite Plus üyemiz dilerlerse , Aile Bireylerinin üyelik hesaplarındaki kullanılmamış tüm milleri de kendi üyelik hesaplarına Bonus Mil olarak transfer edebileceklerdir. Aile Üyeliği talebinde bulunacak üyelerimizin taleplerinde ayrıca mil transferi taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

Ödül kullanımında aile üyeliğini açtıran Classic Plus, Elite veya Elite Plus kart sahibi üye söz sahibidir. Boşanma gibi durumlarda geriye dönük kazanılan millerin transferi mümkün olmayacaktır. Aile bireyleri ana hesaba sadece TK uçuşlarından mil kazandıracaktır. Üye aile bireylerini resmi belge ile bildirmek durumundadır. Miles&Smiles üyelik kaydı bulunmayan aile bireylerinin üyelik girişleri ve aile bireyleri tanımlamaları Miles&Smiles Program Yönetimi tarafından yapılacaktır. 25 yaşını dolduran birey sistem tarafından "aile milleri" üyeliğinde çıkartılarak mil kazanımına kendi bireysel üyeliği üzerinden devam edecektir. Bir Classic Plus, Elite veya Elite Plus kart sahibi üye olarak, "aile milleri" uygulamasından faydalanabilmek için aile bireylerinize (eş ve çocuklar) ait kimlik kartı ve Evlilik Cüzdanı fotokopileri, T.C. kimlik no.su (T.C vatandaşı olmaları durumunda) ve detaylı adres/telefon/faks numaraları ile varsa e-mail adreslerini imzalı dilekçeniz ekinde aşağıdaki adresimize posta yolu ile milesandsmiles@thy.com adresine e-mail ile, +902124652363'e Fax ile göndermeniz rica olunur. Aile bireylerinizin Miles&Smiles üyelikleri mevcut ise üyelik numaralarının mutlaka belirtilmesi ve üyelik kartlarının da fotokopilerinin gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru yapan üyenin aile üyeliği, talebinin işleme alındığı tarih itibariyle geçerli olacaktır.

Türk Hava Yolları B kapısı - Contact Center Binası Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 34149 Yeşilköy/İstanbul

Euro.Message madebycat