Doktorlarımıza Teşekkürler | Garanti | THY MILES&SMILES
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
Doktorlarımıza Teşekkürler | Garanti | THY MILES&SMILES Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Doktorlarımıza Teşekkürler | Garanti | THY MILES&SMILES

Gökyüzünde'de yanımızda olan doktorlarımıza sonsuz teşekkürler.

Uygulamamıza katılan tüm doktorlarımıza 5000 Bonus mil hediyemiz.

Türk Hava Yolları olarak gerçekleştirdiğimiz uçuşlarda yolcularımızdan veya ekibimizden sağlık problemi yaşayanlar olabilmektedir. Bu tür durumlarda ilkyardım eğitimi almış olan Kabin Memurlarımız ilk müdahaleyi yapmakta ancak bazı durumlarda tıp doktoru yolcularımızın desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bugüne kadar yüzlerce uçuşumuzda bu tür durumlarla karşılaşılmış ve değerli doktorlarımız tarafından tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak uçakta acil tıbbi müdahaleler gerçekleştirilmiştir. Bizlere destek olan, yolcularımızın sağlığı için çaba gösteren tüm doktorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve Smiling Doctors Programı ile onlara küçücük bir hediye vermek istiyoruz.

Programla birlikte, acil tıbbi durumlarda doktor anonsu yapılmasına gerek kalmadan kabin görevlilerimiz tarafından programa dahil olmayı kabul eden doktor yolcumuzdan yardım istenecek, hızlı ve etkin tıbbi müdahale imkanı sağlanabilecektir.

Uçakta tıp doktorlarının yaptığı tüm müdahaleler ile hastadan gelebilecek tüm itirazlar Türk Hava Yolları tarafından yaptırılmış olan sigorta güvencesi kapsamındadır.

Uçaklarımızda uluslararası sivil havacılık kuralları gereği bulundurulması gereken tüm tıbbi malzeme ve ekipman eksiksiz olarak mevcuttur. Bunun yanı sıra uçakta meydana gelebilecek acil hastalıklarla ilgili algoritmalar da doktorlarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız .

Euro.Message madebycat