Tekzen'de alışverişlerinize 9 taksit ayrıcalığı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

01 Ekim – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Tekzen'de alışverişlerinize 9 taksit ayrıcalığı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!

Tekzen'de alışverişlerinize 9 taksit ayrıcalığı!

Sektör / Marka: Yapı İnşaat Malzemeleri / Tekzen

Nasıl Kazanırım: Tekzen'de 9 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir. 9 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.01.2016 - 31.12.2016


Kampanya Detayları

  • Kampanya 1 Ocak - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi Tekzen Yapı Marketlerinde geçerlidir.
  • 9 Taksitli satış 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larından yapılması gereklidir. 9 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar,American Express Business, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET TEKZEN" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Garanti Bankası tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. www.bonus.com.tr

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat