Tekzen'de alışverişlerinize 7 taksit ayrıcalığı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Tekzen'de alışverişlerinize 7 taksit ayrıcalığı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Tekzen'de alışverişlerinize 7 taksit ayrıcalığı!

Sektör / Marka: Yapı İnşaat Malzemeleri / Tekzen

Nasıl Kazanırım: Tekzen'de 7 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.11.2015 - 31.01.2016


Kampanya Detayları

  • Tekzen'de 7 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 9 taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 7 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari Kartlar, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKZEN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL. Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL. Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL. olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat