Miles&Smiles Business - Ticari Kredi Kartı
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Ocak – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
Miles&Smiles Ticari Kredi Kartı

Miles&Smiles Business

Miles&Smiles Business bir Garanti Bankası ticari kredi kartı ürünüdür.

Peki ticari kart nedir?

Ticari kartlar, şirketinizin hem genel faaliyet harcamalarında, hem de her türlü satın alımlarında kullanabileceğiniz, verimliliği artırırken aynı zamanda masrafları düşürebilen yenillik ve hizmetler ile vazgeçilmez bir finansal yönetim aracı olacaktır.

Neden Miles&Smiles Business?

"Garanti Bankası ve Türk Hava Yolları'nın ortak ve resmi tek kredi kartı olan Miles&Smiles Business ile yaptığınız tüm şirket harcamalarından mil kazanır, Türk Hava Yolları kalitesi ile bedava seyahat edersiniz. Şirketinizin seyahat, konaklama, benzin gibi harcamalarını etkin bir biçimde kontrol etmenizi sağlarken, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde çok geniş hizmetleri de beraberinde getirir."

  • Bireysel kartlar ile taksit yapılamayan cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörlerinde taksit yapar, tüm ticari kart taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
  • Ödenmesi gereken minimum tutar ekstre borcunun sadece %10'unu kadardır.
  • Borcun minimum ödeme tutarından azının ödenmesi durumunda bile kart nakit çekime kapanmaz, nakit çekilebilir.
  • Diğer bankalardaki toplam kredi kartı limiti nedeniyle bankamızdan bireysel kredi kartı veremediğimiz müşterilerimiz Miles&Smiles Business ticari kart sahibi olabilir.
  • Harcama faturaları şirket adına kesilebilir.
  • İşleyen hiçbir faiz tutarı üzerinden %15 KKDF alınmaz.*
  • Miles&Smiles Business ticari kart başvurusu ve ticari kart limit işlemleriniz için en yakın Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

*Basit usül vergiye tabi müşteriler haricinde geçerlidir.

Dünyanın milini kazandıran ticari kredi kartı...

Dünyanın milini kazandıran ticari kredi kartı...

Miles&Smiles Business ile tüm alışverişlerinizden mil kazanırsınız.

Millerinizi statü miline çevirerek, THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı'nda üst statüye geçebilir, böylece alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz.

MasterCard'ın geniş kullanım ağı ile tüm alışverişlerinizde mil , American Express® ile tüm American Express® üye işyerlerinde %50 daha fazla mil, restoran, otel, seyahat acenteleri ve akaryakıt harcamalarında 2 kat mil kazanabilirsiniz.

Yurt içi THY satış ofisleri, 444 0 849 ve www.thy.com'dan satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 2 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi 6 taksit ile yapabilirsiniz.

THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyelik kart statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden
%25; Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla mil kazanırsınız.

Kartlarınızın trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.

Millerinizi nasıl istiyorsanız öyle değerlendirin...

Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı örneğin Business Class'a upgrade edebilirsiniz.

Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında, dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

Millerinizi statü miline çevirerek, THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyelik kart statünüzü Classic Plus, Elite veya Elite Plus'a yükseltebilir, böylece özel uçuş ve havalimanı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Miles&Smiles kredi kartınız daima sizinle...

Seyahatle ilgili A'dan Z'ye her türlü hizmet için Miles&Smiles Business sahiplerine özel Seyahat ve Concierge Hattı'nı arayabilirsiniz: 0212 310 23 23

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında indirimli vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şoför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kapsamlı seyahat sigortaları ile her bir sigorta ürünü için farklı olmak üzere 30.000 Euro'ya kadar güvence altındasınız. Ayrıca, seyahatlerinizde Schengen sigortası ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıntılı bilgi için 0216 622 24 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

American Express® ile yüzlerce markada %10-15 arası özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Euro.Message madebycat