Harcamanıza Ait Sektörlere Göre Değişen Mil Kazanımları
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Harcamanıza Ait Sektörlere Göre Değişen Mil Kazanımları

Miles&Smiles kredi kartı ile, harcama yaptığınız sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız. Otel, restoran, seyahat acenteleri, araç kiralama harcamalarınız size daha çok mil kazandırır.
Miles&Smiles kredi kartlarınızda harcama yapacağınız sektöre, kart tipinize ve THY Özel Yolcu Programı üyelik statünüze göre değişen mil kazanım oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Mil Kazanım Oranları

TL

Kriterleri değiştirmeniz durumunda tekrar Tamam butonuna basınız.

Miles&Smiles kredi kartlarından yurt içi ve yurt dışında yapılan otomatik fatura ödemeleri, sigorta, emeklilik, vergi/ceza ödemeleri, kumar ve bahis ödemeleri ve diğer kamu hizmetleri ödemelerinden mil kazanılmamaktadır. Miles&Smiles kredi kartınız ile sektörlere göre değişen mil kazanımlarında, harcama yaptığınız iş yerinin bağlı olduğu "iş yeri kategori kodu" dikkate alınmaktadır. İş yeri kategori kodları MasterCard, BKM gibi kuruluşlar tarafından belirlenir ve uluslararasıdır. Mil kazanımlarınız, harcama yaptığınız üye iş yerinin, iş yeri kategori kodunda belirtilen sektöre göre sistemsel olarak yansıtılmaktadır.

Euro.Message madebycat