THY Biletlerinden Mil Kazanımı
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

THY Biletlerinden Mil Kazanımı

HERKESİN SAHİP OLAMADIĞINA EKSTRALARIYLA SAHİP OLMAK... BİZ BUNA AYRICALIK DİYORUZ.

Yurt içi THY satış ofisleri, 444 0 849 ve www.turkishairlines.com'dan satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 2 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

Bu hizmet sadece Garanti'den.

*Türk Hava Yolları satış kanallarından alınan uçak biletlerinde tüm Miles&Smiles kredi kartı sahipleri için kazanım 1 TL harcama için 2 mil olarak uygulanır, Miles&Smiles American Express ve THY Özel Yolcu Programı statünüze göre değişen mil kazanımları uygulanmaz. 1 TL harcamaya 2 mil uygulaması turizm acentelerinde, veya turizm acentelerinde kurulu THY POSlarında yapılanacak işlemlerde geçerli olmayıp, sadece THY kanallarından www.turkishairlines.com, THY Çağrı Merkezi, THY satış ofisi) satın alınan uçak biletlerinde uygulanacaktır.

Türk Hava Yolları bilet alımlarında 1 TL için 2 mil kazanımı ve taksit uygulamaları sadece TL işlemler için geçerlidir. FlyTurkish mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde devrede değildir. Uygulamalar ile ilgili değişiklik olması durumunda bilgilendirme yapılacaktır.

Euro.Message madebycat