Mil ile Alışveriş
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Mil ile Alışveriş

Miles&Smiles kredi kartlarınız ile Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üye hesabınızda biriken millerinizle ödül bilet almaya devam ederken, artık alışveriş de yapabilirsiniz. Tüm Beymen ve Beymen Club, ATU Duty Free mağazalarında,Secure Drive, program ortağı Shell ve program ortağı BP istasyonlarında ve program ortağı Turkcell İletişim Merkezleri'nde ödemelerinizi milleriniz ile yapabilirsiniz.

  • Shell Club Smart genel şartları gereği Shell Club Smart Card sahipleri, ayın başı ve sonu esas alınmak üzere 1 ay içerisinde en fazla 70 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirler. Smart puana çevrilen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez. Millerin, Shell Smart puana çevrimi için Miles&Smiles üyelik hesabında, son 1 yıl içerisinde otomatik olarak (check-in ya da rezervasyonda) kayıt edilmiş en az 1 uçuş olması gerekmektedir. (Uçuş: Mil kazandıran Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Star Alliance uçuşu)
  • 1,5 TL alışveriş için 100 mil harcanmaktadır.
  • Mil harcama yapabilmek için Miles&Smiles özel yolcu programı üyelik hesabınızda mil bulunması gerekmektedir. Alışverişler için Miles&Smiles özel yolcu programı üyelik hesabınızda yeterli mil yoksa alışverişin bir kısmı mil ile ödenerek kalanı için karttan satış işlemi yapabilirsiniz.
  • Mil ile yapılan alışverişlerde iade işlemi yapılabilir.
  • Mil kullanımı uygulaması tüm ATU Duty Free mağazalarında, program ortağı Shell, program ortağı BP istasyonlarında ve Turkcell İletişim Merkezlerinde geçerlidir.
  • Mil kullanımı Shell ve BP'de akaryakıt ve otogaz alımlarında, Turkcell İletişim Merkezlerinde ise cihaz ve aksesuar alımlarında geçerlidir (fatura ödeme veya kontratlı cihaz alımlarında geçerli değildir).

*Yukarıdaki bilgiler 1 Ocak 2016 itibariyle geçerlidir.

Euro.Message madebycat