THY Ayrıcalıkları

THY bilet alımlarındaki 1 TL’ye 1 mil kazanım ayrıcalığı dışında ayrıca THY ve Star Alliance uçuşlarından değişen oranlarda mil kazanırsınız.

THY Biletlerinden Mil Kazanımı

Yurt içi THY satış ofisleri, THY mobil uygulaması, 444 0 849 ve www.thy.com.tr'den satın alacağınız uçak biletleri için* 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları satış kanallarından alınan uçak biletlerinde tüm Miles&Smiles kredi kartı sahipleri için kazanım 1 TL harcama için 1 mil olarak uygulanır, Miles&Smiles American Express® ve THY Özel Yolcu Programı statünüze göre değişen mil kazanımları uygulanmaz. 1 TL harcamaya 1 mil uygulaması turizm acentelerinde, veya turizm acentelerinde kurulu THY POS’larında yapılacak işlemlerde geçerli olmayıp, sadece THY kanallarından (www.thy.com.tr, THY Çağrı Merkezi, THY satış ofisi, THY mobil uygulaması) satın alınan uçak biletlerinde uygulanacaktır.

*Türk Hava Yolları bilet alımlarında 1 TL için 1 mil kazanımı ve taksit uygulamaları sadece Garanti Pos’unda yapılan TL işlemler için geçerlidir.

THY ve Star Alliance Uçuşlarından Mil Kazanımı

Türk Hava Yolları veya Star Allliance üyesi bir havayoluyla seyahat ederken mil kazanırsınız. THY Özel yolcu Programı Miles&Smiles TK numaranızda biriken uçuş milleriniz, alışveriş millerinizle birleşir ve çok daha hızlı mil biriktirmenizi sağlar.

Uçuşlarınızdan kazandığınız millerle THY Özel yolcu Programı statünüz upgrade olur ve hem alışverişlerinizden daha fazla mil kazanır, hem de özel uçuş ve havalimanı ayrıcalıklarından yararlanırsınız.

Artık, uçarak kazanacağınız mil miktarını da kendiniz hesaplayabileceksiniz. Bunun için, www.milesandsmiles.com adresine başvurunuz.


THY Program Ortaklarından Mil Kazanımı

Türk Hava Yolları'nın, araç kiralama, konaklama, telekomünikasyon gibi sektörlerde anlaşmalı olduğu program ortaklarından yapacağınız harcamalardan da mil kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız...