BonusFlaş
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
BonusFlaş

BonusFlaş

ARTIK SİZ DE KART BİLGİLERİNİZİ, KATILDIĞINIZ
KAMPANYALARI VE ÖDEMELERİNİZİ TEK BİR YERDEN
KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
Bonusflaş

Ücretsiz indirmek için

Bonusflaş Bonusflaş

BonusFlaş Nedir?

BonusFlaş, Garanti Bankası'nın müşterilerine sunduğu ve kart işlemlerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Kampanyalar, ekstre bilgileri, kredi kartı borç ödemeleri gibi kartınız hakkındaki bilgilere tek bir yerden ulaşarak, hız, kolaylık ve kontrol sağlamış olursunuz. Uygulama üzerinden Miles and Smiles kartınızla beraber diğer tüm Garanti Bankası kartlarını da kontrol edebilirsiniz.

BonusFlaş Nasıl Kullanılır?

TC kimlik numaranız ve parolanız ile giriş yaparak tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarınızın kampanyalarına katılır, borcunuzu öder, kartınızla ilgili her bilgiye ulaşırsınız. Parolanızı isterseniz kart şifrenizle BonusFlaş'tan saniyeler içinde oluşturabilir, isterseniz mevcut Garanti İnternet/ Cep Şubesi parolanız ile hemen giriş yapabilirsiniz.

BonusFlaş Avantajları Nelerdir?

  • Kartlarınız ile ilgili günlük işlemleri takip edebilir, ekstre atlatma ve limit arttırma talebinde bulunabilir ve işlemlerinize ekstra taksit alabilirsiniz.
  • Tüm kartlarınızın ekstre borçlarını anında ödeyebilirsiniz.
  • Miles and Smiles ve diğer Garanti Bankası kartları ile faydalanabileceğiniz kampanyaları takip edebilir, daha önceden katılmış olduğunuz kampanyaları listeleyerek kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu, ne kadar harcama daha yapmanız gerektiğini veya kazandığınız bonus ve ödül miktarını izleyebilirsiniz.
  • Kampanyalara katılmak için SMS göndermeye son. Tek bir dokunuşla kampanya listesinden yararlanmak istediğiniz kampanyayı seçebilirsiniz.
Euro.Message madebycat