Shopbyamex İle Amerika'dan Alışveriş
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
Lifestyle

Shopbyamex İle Amerika'dan Alışveriş

Shopbyamex.com'la New York mağazaları size gelsin!

New York'ta ne varsa üç günde kapınızda.

Özel tasarım kıyafetler, aksesuarlar, başka hiçbir yerde bulamayacağınız koleksiyon ürünleri ve daha fazlası shopbyamex.com'la adresinize teslim. Üstelik size özel müşteri hizmetleri hattı ve indirimli kargo ayrıcalıklarıyla.
www.shopbyamex.com web sitesi üzerinden yapılan harcamalar yurt dışı harcama olarak değerlendirilmemekte ve yurt dışına yönelik kampanyalara dahil edilmemektedir.

Nasıl Çalışır?

  • ShopByAmex'e üye olup size özel Amerika adresinizi alın.
  • Şimdi e-bay , amazon.com , ralphlauren.com , apple.com gibi markaların orijinal sitelerinden ve Amerika'daki dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz ürünleri satın aldıktan sonra, teslimat adresi (shipping address) olarak bizden aldığınız Amerika adresinizi verin.
  • Paketlerinizi sizin adınıza Amerika adresinizde teslim alalım. İsterseniz paketlerinizi gelecek diğer paketlerinizle birleştirmek üzere bekletelim.
  • ShopByAmex.com 'da paketlerinizi takip edin, dilediklerinizi seçip Türkiye adresinize gönderin. Paketlerinizi ekspres kargoyla gönderip, 2-3 iş günü içinde kapınıza teslim edelim.

Shopbyamex.com'a akıllı telefon ve tabletlerinizden de ulaşabilirsiniz.

Shopbyamex alışveriş için hemen tıklayın

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Hemen Başvur
Euro.Message madebycat