Garanti Asistan
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
Sigorta ve Yardım

GARANTİ ASİSTAN

Acil ihtiyaçlarınızda Garanti Asistan yanınızda!

Yolda karşılaşacağınız her türlü sorunda araç ve yol yardımı; cam, tesisat gibi ihtiyaçlarınızda ev yardımı alabilirsiniz.

Ayrıca, sağlık destek ve tıbbi danışmanlık gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Garanti Asistan sadece bir telefon uzaklığınızda: 0212 213 33 33

 • Detaylar için tıklayınız
  Araç Yardımı

  Arıza durumunda aracınız en yakın tamirhaneye çekilir ve gerekirse yedek parça temin edilir.

  Yol Yardımı

  Aracınızın tamiri 24 saatten uzun sürdüğünde, ücretsiz olarak eve ulaştırılırsınız. 125 USD altındaki otel konaklamanız karşılanır. Seyahatinize devam etmeniz için gerekli bilet, kiralık araç gibi işlemler organize edilir.

  Ev Yardımı

  İkametgah adresinde meydana gelebilecek, kapsam dahilindeki; dahili tesisat problemleri, elektrik problemleri, cam kırılması gibi acil çözüm gerektiren sorunlarda; olay başı azami 75 USD olmak üzere yılda 2 defa ücretsiz olarak ev yardım hizmetleri sağlanacaktır. Duvar işleri, boyacılar, marangozlar, elektrikli alet tamircileri, TV anteni / anten / bağlantı, halı dekorasyonu ve halı yıkama firmaları, ilaçlama şirketleri, temizlik şirketleri, evden eve nakliyat şirketleri, güvenlik şirketleri, çelik kapı, ısıtma,anahtar kaybı veya unutulması ve havalandırmacılar gibi ihtiyaçların giderilmesi için en yakın uzmanın adres/ telefon bilgileri iletilir veya ücret ödemek koşulu ile ilgili tedarikçilerden hizmet alınabilir.

  Sağlık Destek

  Evinize doktor, uzman hemşire, ambulans gönderimi organize edilir. Tıbbi danışmanlık hizmetleri, anne ve yeni doğan bebek bakım servisi verilir.

  Bilgi Organizasyon Hizmeti

  Her türlü resmi kimlik kaybı durumunda yapılacak işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz firma ve kurumlara ait telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Euro.Message madebycat