Siz maaş müşterilerimize özel ücretsiz işlem erteleme! Kasım ayında harcayın Ocak 2013'te ödeyin! Üstelik 20 Kasım sonrası harcamalarınızı Nisan 2013'e erteliyoruz!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Siz maaş müşterilerimize özel ücretsiz işlem erteleme! Kasım ayında harcayın Ocak 2013'te ödeyin! Üstelik 20 Kasım sonrası harcamalarınızı Nisan 2013'e erteliyoruz!

Kampanya Detayları:

  • Kampanya,sms ile bilgilendirme yapılan maaş müşterilerimiz için geçerlidir.
  • 5-30 Kasım 2012 tarihleri arasında yurtiçinde, asıl veya ek kartınızla yapacağınız 50 ila 500 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinizin ödemesi Ocak 2013'e ertelenecektir.Kampanyamızı Size özel değiştirdik! 20 Kasım'dan sonraki harcamalarınız Ocak yerine Nisan'a ertelenecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamadan önce bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdanMOLA yazıp 3340'a SMS göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesi gerek yoktur. Kampanyaya daha önce katıldıysanız tekrar katılmanız gerekmemektedir.
  • Bir kez "MOLA" yazıp 3340'a mesaj gönderen müşterilerin asıl ve ek Garanti Bonus, Money Visa ve Miles&Smiles Kredi Kartları aynı anda kampanyaya kayıt olur. Her kart türü için ayrı SMS gönderilmesi gerekmemektedir.
  • Müşteriler kampanyaya kayıt olduktan sonra istedikleri taktirde "BITTI" yazıp 3340'a SMS atarak kampanyaya katılımını iptal edebilir. Daha sonra istenirse MOLA yazıp 3340'a göndererek tekrar kampanyaya katılabilirler. Tekrar katılana kadar yapılacak alışverişler ertelenmeyecektir.
  • Kampanya kaydının iptal ettirilmesi durumunda; iptal ettirdiği gün itibariyle, kampanyadan yararlanmamış olan harcamaları için 2013'e erteleme işlemi yapılmaz. Ancak kampanya kayıt iptal SMS'i gönderdiği günden önce, kampanyadan yararlanmış harcamaları varsa, bu harcamalar Ocak 2013'e ötelenecektir.
  • Aynı işyerinden aynı gün içerisinde yapılacak uygun harcamalardan ilk işlem ötelenecektir.
  • Flexi, Paracard, Diğer Banka Bonus Kartları, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express ve American Express Business kartları ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order, düzenli ödeme, ekspress limit, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde müşteriler tarafından gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Euro.Message madebycat