MomsandSmiles
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

@milesandsmileskk Instagram Hesabını Takip Edin, Anneler Günü'ne Özel Yarışmaya Katılın, Türk Hava Yolları'ndan Uçak Bileti Kazanma Şansı Yakalayın!


Yarışmaya katılmak için @milesandsmileskk Instagram hesabındaki yarışma fotoğrafını, annenizle seyahat etmek istediğiniz yeri ve nedenini yazarak #momsandsmiles etiketiyle paylaşın ve @milesandsmileskk hesabını takip edin!


11 Mayıs tarihine kadar gerçekleşen en yaratıcı paylaşımlardan seçilen 3 kişi, yurt içi destinasyonlarda geçerli çift kişilik Türk Hava Yolları uçak biletinin sahibi olacak!


Yarışmamız sona ermiştir, kazananları öğrenmek için tıklayınız.

Yarışma Katılım Koşulları;

  1. Yarışmaya katılım için, "milesandsmileskk" Instagram hesabından #momsandsmiles etiketi ile paylaşılacak olan 3 adet yurt içi destinasyon görseliyle ilgili mesaj yazılması ve anılan görsellerin aynı adrese geri gönderilmesi (repost edilmesi) gerekmektedir.

  2. Yarışmaya katılan kullanıcıların fotoğraflarını #momsandsmiles etiketi ile paylaşması zorunludur. Aksi takdirde yarışmaya katılım başarısız sayılır.

  3. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcıların, yarışmaya katılımlarının kabul edilebilmesi için "milesandsmileskk" Instagram hesabını takip etmeleri ve kişisel Instagram hesaplarının kilitli olmaması gerekmektedir.

  4. www.instagram.com/milesandsmileskk/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 05/05/2016 (Saat: 16.00) – 11/05/2016 (Saat: 23.59) tarihleri arasında T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

  5. Yarışma kapsamında paylaşılan mesajlar; 5 kişiden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek olup, en yaratıcı ve beğenilen mesajı yazan 3 yarışmacı seçilecektir.

  6. Kampanyaya; T.Garanti Bankası A.Ş., Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Bulut İstanbul Medya ve Reklam Paz. Tic. Aş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve yurt dışında yaşayanlar katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. Bu sebeple, T.Garanti Bankası A.Ş.'den herhangi bir talepte bulunulamayacağı gibi, T.Garanti Bankası A.Ş.'nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu da doğmayacaktır. Kazananın 18 yaşından küçük olduğu, T.Garanti Bankası A.Ş., Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. yahut Bulut İstanbul Medya ve Reklam Paz. Tic. Aş. Çalışanı olduğu veya yurt dışında yaşadığı durumda ödül bir sonraki talihliye aktarılır.

  7. Kazanan kişiler, isimlerinin ve Instagram hesaplarının açıklanmasını kabul etmiş olurlar. Kazanan kişiler, iletişim bilgilerini(isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini) Miles and Smiles Kredi Kartı Instagram sayfasına (@milesandsmileskk) Doğrudan Mesaj (DM) ile en geç 3 gün içinde ulaştırmakla yükümlüdürler.

  8. Yarışma sonunda; kazananların isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini yukarıda belirtilen süre içerisinde doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerinin süresinde gönderilmemesi ve/veya yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan T. Garanti Bankası A.Ş. ve/veya kampanyayı yürüten firmalar sorumlu değildir, bu sebeple T. Garanti Bankası A.Ş. ve/veya kampanyayı yürüten firmalardan herhangi bir talepte bulunulamaz.

  9. T. Garanti Bankası A.Ş.'nin kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından gönderilebilecek herhangi bir e-postanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınmaması durumunda T. Garanti Bankası A.Ş. hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  10. Yarışmanın kazananları 13.05.2016 tarihinde saat 17:00'da Miles and Smiles Kredi Kartı Instagram hesabı (www.instagram.com/milesandsmileskk/) üzerinden duyurulacaktır.

  11. Yarışma sonunda jüri değerlendirmesi sonucunda seçilecek 3 kişi, Türk Hava Yolları'dan toplamda en fazla 2.000 TL tutarında olmak üzere çift kişilik yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti (son kullanma tarihi: 01.04.2017) kazanacaktır. Biletler, yarışmanın kazananlarının duyurulduğu tarihten itibaren 1 ay içerisinde o tarihte açık olan destinasyon ve tarihlerde oluşturulacaktır. Bunun için, yarışmanın kazananları tarafından, belirlenen tutar ve son kullanma tarihine uygun olarak Türk Hava Yolları'ndan uçuş seçilerek belirtilen süre içerisinde T. Garanti Bankası A.Ş. ve Bulut İstanbul Medya ve Reklam Paz. Tic. A.Ş.'ye bildirilecek olup, T. Garanti Bankası A.Ş. ve Bulut İstanbul Medya ve Reklam Paz. Tic. A.Ş. tarafından bildirilen uçuşun uygunluğunun tespiti sonrasında biletler oluşturulacaktır. Bu kapsamda, hem kazananın, hem de kazanan ile seyahat edecek olan 2.bilet sahibinin biletlerinin oluşturulabilmesi için gerekli olan bilgilerin yarışmanın kazananı tarafından eksiksiz ve hatasız bir biçimde T. Garanti Bankası A.Ş. ve Bulut İstanbul Medya ve Reklam Paz. Tic. A.Ş.'ye iletilmesi gerekmektedir. Diğer bilet sahibinin bilgilerinin, paylaşılması hususunda kazananın yetkili olduğu ve bu bilgilerin paylaşılması sebebiyle doğabilecek herhangi bir zarar yahut uyuşmazlıktan kazananın sorumlu olacağı kabul edilir.

  12. Kazananlar açıklanana kadar, katılımcıların yarışma için paylaşmış oldukları fotoğrafları kaldırmaması gerekmektedir. Kazananların açıklanmasından önce ilgili fotoğrafların kaldırılması halinde, katılımcı yarışmadan çekilmiş sayılacaktır.

  13. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

  14. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

  15. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, fotoğrafı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve T.Garanti Bankası A.Ş.'nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul eder. T. Garanti Bankası A.Ş., paylaşılan fotoğrafların bu maddeye uygun şekilde paylaşıldığını kabul etmekte olup, aksi halde oluşacak zarardan yahut 3.kişi taleplerinden sorumluluk kabul etmez.

  16. Katılımcılar, kampanya kapsamında vermiş oldukları her türlü kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan T.Garanti Bankası A.Ş.'nin seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından istenildiği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve anılan hususlara itiraz etmeyeceklerini ve bu madde kapsamında gerçekleştirileceği belirtilen hususlara istinaden her ne ad altında olursa olsun hiç bir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

  17. Katılımcılar; Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

  18. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep telefonu numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer iletişim adresi ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından iptal edilebilir.

  19. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, T.Garanti Bankası A.Ş.'nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. Bu durumun sonradan tespit edilmesi halinde, T.Garanti Bankası A.Ş. katılımcıdan ödülü geri alma hakkını saklı tutar.

  20. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Böyle bir paylaşımdan doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıya aittir. Yapılan paylaşım sebebiyle T.Garanti Bankası A.Ş'ye yöneltilebilecek her türlü talep ve itirazdan paylaşımı yapan kişi sorumlu olup, bu sebeple T.Garanti Bankası A.Ş'nin uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.

  21. T.Garanti Bankası A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları/akıllı telefonları/diğer cihazları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara/akıllı telefonlara/diğer cihazlara yetkisiz erişim v.b. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

  22. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına / adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

  23. Yarışmaya gönderilen bütün fotoğrafların telif hakkı proje kapsamında kullanılmak üzere T. Garanti Bankası A.Ş'ye devredilmiş sayılacaktır. Yarışmada dereceye giren bütün fotoğrafların kullanım haklarının, T.Garanti Bankası A.Ş.'ye ait olacağı hususu, tüm katılımcılar tarafından kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt edilmektedir.

  24. Yarışmaya katılmak ücretsizdir.

  25. T.Garanti Bankası A.Ş. geç gönderilmiş, kaybolan, okunamayan, yanlış yönlendirilmiş ya da yanlış beyan edilmiş olan bilgilerden dolayı oluşabilecek iletişim problemleri ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

  26. T. Garanti Bankası A.Ş., işbu Yarışma Katılım Koşulları'nda dilediği zaman, dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

  27. İşbu yarışma, Milli Piyango İdaresi'nin 03.05.2016 tarih ve 40453693-255.05.02/1162-3690 sayılı yazısı ile, Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışında bırakılmıştır.

  28. Yarışmaya katılım sağlayan kişiler, yarışmaya katılmakla işbu "Yarışma Katılım Koşulları"nı kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul etmiş sayılırlar.

Euro.Message madebycat