Motorlu Taşıtlar Vergisinde Ödeme Kolaylığı!Araç vergisi veya Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV ödemeleri), Miles&Smiles Kredi Kartıyla şimdi çok kolay!

Garanti bankası kredi kartları ile Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla, Garanti internet'ten, Garanti.com.tr'den, BonusFlaş'tan, 444 0 333 Alo Garanti'den ve Garanti Cep'ten yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için Miles&Smiles kredi kartında uygun taksit fırsatları bulabilir, MTV 2017 ödemenizi hızlı ve rahatça yapabilirsiniz. MTV 2017 ödemenizi Garanti İnternet'ten “ödemeler” menüsü altındaki “vergi ödemeleri” adımından, Garanti Cep'ten bankacılık işlemleri adımındaki “ödemeler” bölümünden Garanti.com.tr'den de “ödemeler ve hizmetler” adımından gerçekleştirebilirsiniz. BonusFlaş üzerinden de Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile MTV ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. MTV ödeme 2017 işlemleri GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.

Garanti kredi kartlarınız ile MTV 2017 ödemelerinizde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den, Garanti İnternet'ten, Garanti Cep'ten, Garanti.com.tr'den, 444 0 333 Alo Garanti'den, şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş'tan yapılan tüm MTV 2017 ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır. MTV ödeme tarihleri 1-31 Temmuz 2017 arasındadır. MTV ödeme tarihlerinizi gib.gov.tr’den de takip edebilirisniz. MTV hesaplaması 2017 için gib.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Ocak ve Temmuz aylarında 3 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitli ödeme seçeneklerini, Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti kartıyla ödeyenlere özel gerçekleşen kampanyaları ve diğer MTV ödeme seçenekleri için detayları ilk öğrenen siz olun!


Nasıl Kazanırım


Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den, şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.


Kampanya Detayları


 • BonusFlaş’ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den GarantiPay ile ödenmesi durumunda da 3 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.
 • Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business, Burgan Bonus, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ABank Bonus, ABank Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
 • Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, 444 0 333 Alo Garanti’den ve BonusFlaş’tan yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
 • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
 • MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti İnternet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş veya Garanti kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapan müşteriler www.vestel.com.tr ’den yapacakları 4K SMART 43UB9100 43" LED TV ve 4K SMART 55UB9100 55" LED TV alışverişlerinde %10, FLORA INVERTER 9 A++ ve FLORA INVERTER 12 A++ klima alışverişlerinde %20 indirim kodu kazanacaktır. Kişiye özel üretilen kupon kodları, en geç 20 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. MTV ödemesini belirtilen kanallardan gerçekleştiren müşterilerimiz, kupon kodunu kullanmak için www.vestel.com.tr adresindeki sepet adımında “Promosyon Kodu” alanına SMS ile gönderilen kodun girilmesinin ardından indirimlerden faydalanabilir. Kampanyada 1 kişi en fazla 1 kupon kodu kazanabilir. Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez. Kampanya www.vestel.com.tr’deki diğer indirim ve kampanyalarla birlikte birleştirilemez. Kupon kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez. Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir. Kampanyanın geçerli olduğu 4K SMART 55UB9100 55" LED TV ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-4k-smart-55ub9100-140-ekran-led-tv , 4K SMART 43UB9100 43" LED TV ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-4k-smart-43ub9100-109-ekran-led-tv , FLORA INVERTER 9 A++ KLİMA ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-flora-inverter-9-a++ ve FLORA INVERTER 12 A++ KLİMA ürününe https://www.vestel.com.tr/vestel-flora-inverter-12-a++ linkinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Katılmak İçin


Katılım gerekmeden, kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.


Başlangıç - Bitiş Tarihleri


01.01.2017 - 10.02.2017


Sıkça sorulan sorular


MTV nedir?
 • Motorlu taşıtlar vergisi, Karayolları Trafik Kanunu'na göre trafik şube veya bürolarına kayıt ve tescil edilmiş bulunan motorlu kara taşıtlarının vergi türüdür.
Motorlu Taşıt Vergisi ödemesi ne zaman yapılır?
 • Motorlu Taşıt Vergisini Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere 2 kerede ödeyebilirsiniz. MTV kampanyasını araç vergisi ödeme dönemlerinde milesandsmiles.net’den takip edebilirsiniz.
Motorlu Araç Vergisi ne kadar ve nasıl hesaplanıyor?
 • Motorlu Araç Vergisi hesaplamasını Gelir idaresi internet sitesi gib.gov.tr'den yapabilirsiniz.
Motorlu Taşıt Vergisi nereye yatırılır?
 • Garanti bankası kredi kartları ile Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla, Garanti internet'ten, Garanti.com.tr'den, BonusFlaş'tan, 444 0 333 Alo Garanti'den ve Garanti Cep'ten Motorlu Araç Verginizi yatırabilirsiniz.
Motorlu Araç Vergisi internetten nasıl ödenir?
 • Garanti Bankası kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla, Garanti internet şubesinden veya garanti.com.tr anasayfasından ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ile MTV ödemesi/ Vergi borcu ödemesi nasıl yapılır?
 • Garanti Bankası kredi kartları ile Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla, Garanti internet şubesinden, Garanti.com.tr anasayfasından, BonusFlaş'tan, 444 0 333 Alo Garanti'den ve Garanti Cep'ten Motorlu Taşıtlar Verginizi yatırabilirsiniz. MTV kampanyasını araç vergisi ödeme dönemlerinde bonus.com.tr'den takip edebilirsiniz.
MTV sorgulaması ve MTV hesaplaması nasıl yapılır?
 • MTV sorgulaması ve MTV hesaplaması yapmak için Gelir idaresi Başkanlığı internet vergi dairesi gib.gov.tr web sitesini kullanabilirsiniz. Bu sayfada motorlu taşıtınızla alakalı tüm MTV sorgulamalarını ve MTV hesaplamasını yapabilirsiniz.
 • "Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğini tercih ettiğinizde sizden Plaka veya Özel Plaka, T.C. Kimlik No veya Vergi Kimlik Numarası ile Tescil Tarihi bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra MTV sorgulamayı ve MTV hesaplamasını tamamlayıp borcunuzu görebilir ve isterseniz Garanti Bankası kredi kartınız ile MTV ödemesi yapabilirsiniz.
MTV kampanyası ne zaman gerçekleşiyor?
 • MTV kampanyasını araç vergisi ödeme dönemlerinde milesandsmiles.net’den takip edebilirsiniz.
Gecikmiş MTV nereye ödenir?
 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet vergi dairesi gib.gov.tr'den kartınızla ya da kart bilgilerinizi girmeden GarantiPay kolaylığıyla, Garanti İnternet'ten, Garanti.com.tr'den, BonusFlaş'tan, 444 0 333 Alo Garanti'den ve Garanti Cep'ten yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyebilirsiniz.
Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit kampanyası hangi ödeme kanallarında geçerli?
 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den, şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
MTV 3 taksit kampanyasına hangi kartlar dahil?
 • Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Garanti Bonus, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business sahipleri yararlanabilir.
Garanti kredi kartları ile ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi için başka hangi kampanyalar bulunuyor?
 • MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti İnternet, garanti.com.tr, Garanti ATM, 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş veya Garanti kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapan müşteriler www.lastik.com.tr 'de geçerli 4 adet yaz/kış lastik alışverişinde anında 75 TL indirim kodu kazanacaktır. Ayrıca gib.gov.tr’den GarantiPay ile yapılan ödemelerde Ziebart istasyonlarında %25 indirim ve ozonloma hediye edilmektedir.