Sevgililer Günü'nde Mil Puan
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Sevgililer Günün'de Mil Puan

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilinize özel bir hediye alarak hem onu mutlu edin hem de mil puan kazanma şansını elde edin!

Sevgililer günü demek, alışveriş demek! Yılın en romantik zamanı, 14 Şubat sevgililer günü'ne yaklaşırken herkesi bir hediye heyecanı kaplar. Her bütçeye ve her zevke uygun, sevgiliye en güzel hediye alternatifleri raflarda, vitrinlerde ve internet sitelerinde yerlerini almaya başlar... Hangi güzel ve özel hediyeyi seçeceğiniz size kalmış, ama hangisini seçerseniz seçin Miles&Smiles kredi kartı kampanyası yanınızda.

Bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi 14 Şubat 2015'te sevgiliniz ya da eşiniz için alışveriş yaparken Miles&Smiles kredi kartı yanınızda! İyi ve kötü gününüzde yanınızda olan ruh eşiniz için romantik hediyeler seçip bu özel günde kendisini özel hissetirebilirsiniz... Kokulu mumlar, üst notalarında romantizminizi canlandıracak parfümler, sıcacık örgü kazaklar, aşkınıza heyecan katacak bir seyahat planı, şık bir ayakkabı, belki de iyi haberlerini alacağınız yepyeni bir akıllı cep telefonu ya da sizden uzaktayken yanınızdaymış gibi hissettirecek tablet pc, bazen de sadece kocaman bir deste kırmızı gül ve lüks dokunuşlu çikolata....Hediye seçiminiz ne olursa olsun, düşünce ve incelikle seçeceğiniz her hediye sevgilinizi özel hissettirip, mutlu etmeye yetecektir. Elbette sadece sevgilinizi mutlu etmiş olmak ile kalmayacak yapacağınız alışverişler ile mil puan kazanma şansı da elde edeceksiniz. Ekstra taksit ve mil puan kazanımları için Miles&Smiles yanınızda! Miles&Smiles kredi kartınızla yapacağınız sevgililer günü alışverişiniz ile hem sevgilinizi sevindirin, hem kendiniz sevinin. Sevgililer gününüz kutlu olsun!

Euro.Message madebycat