Alışverişlerinizde Miles&Smiles kredi kartınızı kullanın kazanın!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Alışverişlerinizde Miles&Smiles kredi kartınızı kullanın kazanın!

Nasıl Kazanırım:
Garanti bankası kredi kartlarınız ile e-mail de ve SMS'te gönderdiğimiz kod ile Teknosa'da 9 Eylül - 9 Ekim 2015 tarihleri arasında tek seferde 400TL ve üzeri alışveriş yapın, anında 40TL indirim kazanın.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan sadece SMS/Email ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Garanti bankası kredi kartlarınız ile cep telefonunuza gönderdiğimiz SMS'te yer alan kod ile Teknosa'da 9 Eylül - 9 Ekim 2015 tarihleri arasında tek seferde 400TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde, anında 40TL indirim kazanacaksınız.
  • Bu indirim Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. Mağazalarında ve teknosa.com'da 9 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir.
  • Telefonla yapılan satışlarda geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için Teknosa Turuncu Kartınızın yanınızda olması gerekir. Teknosa Turuncu Kart'a tüm Teknosa Mağazalarından başvuru formu doldurarak ücretsiz sahip olabilirsiniz. Teknosa mağazalarında alışveriş esnasında indirim kodunuzu satış danışmanınıza gösterip anında indirimden faydalanabilirsiniz. teknosa.com'da da ödeme aşamasında "Promosyon kodumu kullanmak istiyorum" butonuna tıklayarak indiriminizi uygulayabilirsiniz. İndirim başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bankası Bonus Card , Money Bonus'lar , Flexi Kartlar, Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles&Smiles ve American Express kredi kartları dahildir.
  • Paracard, diğer banka Bonusları, ticari dahil değildir.
  • Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
  • Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat