English Premier League Football, Londra
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

27 Nisan, 19 Mayıs 2013

İngiliz Premier Ligi sezon sonuna yaklaşırken, şampiyonun ve aynı zamanda Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne gidecek takımın belirleneceği final maçlarını ayrıcalıklı izleme olanağı.

Size özel ayrıcalıklar

  • Premier Lig'in devlerini sezonun en heyecan verici iki maçında, VIP ağırlamadan içki ikramlarına ve üç aşamalı Gala yemeğine uzanan katılım alternatifleriyle, İngiliz futbol efsaneleri ile birlikte izleme olanağı
  • 27 Nisan 2013 Cumartesi, Premier Lig maçı, İçki büfesi ve yemek menüsü eşliğinde Club Level ağırlama – 795 GBP + KDV Devre arası içki ikramı ve Club Level ağırlama – 499 GBP (KDV dahil)
  • 19 Mayıs 2013 Pazar, Premier Lig maçı, Yemek menüsü ve bar eşliğinde Full ağırlama – 395 GBP (KDV dahil) Sadece maç bileti – 195 GBP + KDV

Rezervasyon için katılım bedelinin tamamının ödenmesi greklidir, iptal halinde katılım bedeli iade edilemez. Rezervasyonlar müsaitliğe göre alınacaktır. Fiyatlar değişiklik gösterebilir.


Miles&Smiles American Express Platinum ve Privé sahiplerine özeldir.


Tüm ayrıcalıklarla ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için Seyahat ve Concierge Hattı'nı (0212 310 23 23) arayabilirsiniz. Tüm seyahat ve concierge hizmetleri be travel tarafından verilmektedir.

Euro.Message madebycat