Peninsula Hotels - Bir Muhteşem Gece Daha Geçirin
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Size özel ayrıcalıklar

American Express üyeleri, Peninsula Hotelleri'nde ekstra 3. veya 4. gece konaklamanın keyfini çıkarıyor. 12 Mart 2013'e kadar yapılan rezervasyonlarla 15 Mart 2013'e kadarki konaklamalarınızda, 3 gece kalıp 2 gece veya 4 gece kalıp 3 gece ödeyin. Peninsula Hotels'in sofistike ve seçkin tarzını bir gece daha yaşayın

3 gece kalıp 2 gece ödeyin:

  • The Peninsula Shanghai
  • The Peninsula Beijing
  • The Peninsula Chicago
  • The Peninsula Bangkok
  • The Peninsula Manila

4 gece kalıp 3 gece ödeyin:

  • The Peninsula Hong Kong
  • The Peninsula Tokyo
  • The Peninsula New York

İndirim 12 Mart 2013'e kadar yapılan rezervasyonlarda ve 15 Mart 2013'e kadarki konaklamalarda, The Peninsula Beverly Hills hariç tüm Peninsula Hotelleri'nde geçerlidir. Müsaitliğe göre rezervasyon alınır. İndirimin uygulanmayacağı özel günler olabilir. 3. veya 4. gece konaklamayı kazanabilmek için, en az 2 veya 3 gece konaklama yapılması gereklidir. Ödemenin tamamının Miles&Smiles American Express kartınızla ile yapılması gerekir. Kazanılan konaklama olanağı devredilemez veya nekde çevrilemez. Başka promoson ve kampanyalarla birleştirilemez. Yerel vergi ve servis bedelleri uygulanır. Kampanyanın uygulanması Peninsula Hotels'in sorumluluğundadır. İndirimlerden yararlanılması için rezervasyonların Seyahat ve Concierge Hattı üzerinden yapılması gerekmektedir.


Miles&Smiles American Express Platinum ve Privé sahiplerine özeldir.


Tüm ayrıcalıklarla ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için Seyahat ve Concierge Hattı'nı (0212 310 23 23) arayabilirsiniz.Tüm seyahat ve concierge hizmetleri be travel tarafından verilmektedir.

Euro.Message madebycat