YKM'de Miles&Smiles kredi kartına özel her 125 TL alışverişe 25 TL Hediye Çeki
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

YKM'de Miles&Smiles kredi kartına özel her 125 TL alışverişe 25 TL Hediye Çeki Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

YKM'de Miles&Smiles kredi kartına özel her 125 TL alışverişe 25 TL Hediye Çeki

Sektör / Marka: Çok Katlı Mağazacılık / YKM

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 8.11.2012 - 7.12.2012


Kampanya Detayları:

  • 16 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında YKM ve YKM Sports Mağazaları'nda Garanti Bonus'la yapılacak her 125 TL'lik alışverişte 25 TL hediye çeki kazanılacaktır.
  • Kampanya dahilinde hediye çeki kazanabilmek için YKM Kart veya YKM Kampüs Kart kullanımı zorunludur.
  • Tüm Garanti Bonus, Paracard, Miles&Smiles kredi kartı, American Exspress, Flexi, Bonusnet bankaları ve tüm ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kazanılan hediye çekleri; 16 Kasım-9 Aralık 2012 tarihleri arasında YKM ve YKM Sports Mağazaları'nda YKM Kart veya YKM Kampüs Kart'la tek seferde yapılacak 25TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Bir faturada bir çek kullanılır. Hediye çekleri; kozmetik, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli&elektronik reyonları, özel dikim/sipariş ürünler, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, beyaz eşya ürünleri ile Tosyalı by Coupon ve Get deeper-Akdeniz Ticaret firmalarının ürünlerinde geçerli değildir.
  • Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de YKM'ye iade edilmesi zorunludur.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. YKM kampanya mekanizması ve tarih aralığında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde YKM AŞ.'nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekleri T.T.K. anlamında çek değildir, yalnız YKM'lerde yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat